ציורי קיר לחדרי ילדים – מחירים ודוגמאות

כשאנחנו מעצבים חדר ילדים, יש לנו מגוון רחב של אפשרויות בהן אנחנו יכולים להשתמש על מנת לספק לילד שלנו חדר מעוצב בצורה מיוחדת ומרשימה. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של פרטים אשר יכולים לעזור לנו להפוך את החדר שלנו, מחלל רגיל לחלל מיוחד, יוצא דופן, אשר הילד ייהנה לבלות בו.

כשאנחנו מעצבים חדר ילדים, יש לנו מגוון רחב של אפשרויות בהן אנחנו יכולים להשתמש על מנת לספק לילד שלנו חדר מעוצב בצורה מיוחדת ומרשימה. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של פרטים אשר יכולים לעזור לנו להפוך את החדר שלנו, מחלל רגיל לחלל מיוחד, יוצא דופן, אשר הילד ייהנה לבלות בו.

בין האופציות העומדות לרשותנו, אנחנו יכולים למצוא פריטי ריהוט מיוחדים שמתאימים לחדרי ילדים, גופי תאורה ייחודים, אנחנו יכולים להיעזר בשטיחים, וילונות, וכמובן פוסטרים ותמונות. אך מעל לכל אלה, אנחנו יכולים להזמין צייר שמתמחה ביצירת ציורי קיר עבור ילדים.

ציורי קיר לחדרי ילדים – הטרנד העיצובי המרשים שנשאר עמנו כבר שנים

הרעיון של ציורי קיר לחדר שינה ילדים הפך להיות מאוד פופולארי במהלך השנים. כפי שנוכל לראות בהמשך, הוא גם פותר להורים את הבעיה כיצד לעצב את חדר השינה של הילדים בצורה ייחודית, מקורית, וגם מאפשר לילדים ליהנות מציורים שמדברים אליו, דברים שהוא אוהב ויכול להתחבר אליהם. במיוחד כשמדובר על ציור שהוא קבוע ולא נניח פוסטר או תמונה, שהם דברים זמניים במובן מסוים.

כפי שאנחנו יכולים להניח, אם ברצוננו לספק לילד ציור קיר לחדר השינה, עלינו לקחת בחשבון שמדובר ביצירה שתופסת נפח משמעותי, עולה לא מעט כסף וכן להבדיל מתמונות או פוסטרים, מדובר על יצירה שהיא ארוכת טווח, כלומר, סביר להניח שהיא תישאר על הקיר במשך שנים. לכן מוטב גם לבחור משהו, שהילד יוכל להזדהות איתו, הרבה אחרי שיגדל.

ציורי קיר לחדר ילדים – מגוון רחב של אפשרויות

לפני שאנחנו נציג דוגמאות לציורי קיר עבור חדרי שינה של ילדים, חשוב להדגיש כאן שיש לנו אפשרויות שונות ומגוונות, ואלה צריכות לבוא לידי ביטוי בהתאם לחלל החדר, בהתאם לעלויות שעומדות לרשותנו, וכן בהתאם למה שהילד אוהב. להבדיל, מהחלטה על ציורי קיר לחדרי תינוקות שאנחנו מחליטים בעצמנו, הרי שבמקרה של חדרי ילדים, זה שונה לגמרי, שכן הם צריכים לקחת חלק פעיל בתהליך הבחירה. בוודאי אם הם ילדים מספיק גדולים לדעת מה הם אוהבים ומה הם רוצים.

אילו ציורי קיר נוכל לצייר בחדרי ילדים?

אפשר לחלק את הרעיונות של ציורי קיר ילדים, למספר קבוצות, לדוגמא:

  • קבוצה אחת תכלול ציורים שלקוחים מסרטים, ספרים, תוכניות טלוויזיה שהילדים שלנו אוהבים ומתחברים אליהם. החל מסרטים של גיבורי על, בין אם הם מגיעים מהסדרה של מארוול או מהסדרה של DC, בין אם מדובר על הארי פוטר או על דמויות אחרות שאהובות עליהם.
  • קבוצה שנייה יכולה להתבסס על דמויות אמיתיות, למשל, סביר להניח שיש הרבה מאוד ילדים שישמחו שיהיה להם ציור קיר של מסי או בכלל של קבוצת ברצלונה בחדר. זה נכון גם לגבי גיבורים אחרים שאהובים עליהם.
  • קבוצה שלישית של ציורים לקוחה מתוך המציאות, דברים ריאליסטיים, בין אם הכוונה למכוניות, חיות, נופים וכדומה. יש אפשרות גם לבחור בציורי קיר תלת מימד שנותנים לציורים חיות.
  • קבוצה רביעית היא של ציורי קיר שלקוחה מתוך אגדות, דברים דמיוניים לגמרי, פיות, נסיכות, אולי אפילו דברים שלוקחים מתוך ספרי אימה.

 

שוב, כל בחירה שנבצע צריכה לקחת בחשבון שהציור אמור להחזיק מספר שנים, לכן אין טעם לצייר ציור שהילד מתחבר אליו היום, אך מחר הוא לא כבר יאהב אותו.

על מה לשים דגש לפני שמזמינים ציור קיר לחדר ילדים?

אז אחרי שאולי קיבלתם החלטה לגבי אותו ציור קיר לחדר ילדים, בשלב הבא ורגע לפני שאתם מזמינים את המאייר, ההמלצה היא לשים דגש על מספר פרמטרים:

  • יש להקצות את השטח על הקיר המיועד לציור ולמדוד את אותו השטח.
  • מומלץ לנסות ולהבין כמה שיותר פרטים לגבי הציור המבוקש: צבעים, פרטים קטנים ועוד.. אם תחפשו ברשת תוכלו לראות דוגמאות ואולי לבחור את זאת שהכי אהבתם.
  • חשוב להבין מה גובה התקציב אשר אתם מקצים לטובת המטרה.
  • יש לדאוג ולבחור בתבונה את הצייר – ולבצע את הבחירה רק אחרי שתראו דוגמאות של ציורי קיר לחדרי ילדים אשר צוירו על ידו.

 

דגש על הפרמטרים הללו יפתח לכם את המסלול לעבר ציור קיר לחדר ילדים אשר יספק מענה על מלוא הדרישות והצרכים.