אודות

להיות אמן זה לא דבר פשוט, זה דורש הרבה מאוד עבודה עם רגש, מחשבה עמוקה, דיוק, ולא פחות חשוב, זה דורש להיות מקורי, זה דורש להיות מסוגל לייצר בעצמך את האומנות שלך, ולבטא אותה בדרכך שלך.

זה נכון לגבי אמנים שכותבים, אמנים שמצלמים, מפסלים, אמנם שמבצעים יצירות כאלה ואחרות. זה בוודאי נכון כשאמן מתעסק בציורים, בפרט אם מדובר בציורי קיר. אולי, במיוחד במקרים של ציורי קיר.

אמן שמצייר ציור על קנבס או על חומרים אחרים, יכול להציג את הציור שלו במקום ספציפי, לעיתים זה נמצא בבית של מישהו ורק דיירי המקום והאורחים שלהם, יראו את הציור. מה עוד, שאם הם לא מרוצים מהציור, הרי שתמיד הם יוכלו להזיז אותו, להחליף אותו בציור אחר.

אך כשמדובר בציור קיר, בין אם זה ציורי קיר לגני ילדים או ציורי קיר למבנים עסקיים, בתי ספר או כאלה אחרים, אז יותר אנשים יזכו לראות אותו, יהיה הרבה יותר קשה להימנע ממנו, להסתיר אותו.

לכן, כשאני ניגש לבצע ציור קיר כזה או אחר, הרי שאני משתמש בכל אלמנו שעומד לרשותי, בכל מה שאני יכול בשביל לייצר יצירה מקורית, יצירה אמיתית, מלאה ברגש, יצירה שכל קו וכל נקודה בה, עומדת במקום, בצורה הכי מדויקת והכי טובה. כך אני נהנה מתהליך היצירה, כך הלקוחות שלי נהנים מהתוצר הסופי.

איזה ניסיון אני מביא איתי לעבודה

אני אמן שעוסק בציור מהיום שאני זוכר את עצמי. בתור ילד תמיד הייתי מחובר לטושים ומכחול, תמיד עם צבעים, חיפשתי בכל מקום איך ומה לצייר.

מן הסתם, ככל שהתבגרתי וגדלתי, רכשתי יותר ויותר ניסיון, למדתי את התחום יותר ויותר, חקרתי אותו, התנסיתי בו, ועברתי מציור סטנדרטי לציור על קיר. היום אני מציע ללקוחות שלי מגוון רחב של אפשרויות ורעיונות מקוריים. כך למשל, אני מציע להם אפשרות של ציורי קיר לבית, לעסק ולכל מקום בו הם חפצים.

לשמחתי הרבה, יש לי יכולת לייצר מגוון רחב של ציורי קיר בדוגמאות שונים, כאלה שיכולים להתאים לכל מקום, לכל לקוח, ברמה הגבוהה ביותר.