חברת “הסטודיו לציורי קיר של מארט” מספקת ציורי קיר מקצועיים וייחודיים ללקוחות פרטיים ועסקיים לכל דבר ולכל מטרה בכל הארץ:

גלריית ציורים לחדרי ילדים ונוער t

ציורים מקצועיים על קירות מוסיפים צבע וחיים לחדרי ילדים ,תינוקות ונוער. מגוון הציורים אפשרי ללא גבולות, האמן עושה כל דבר שיעלה על דמיונכם: ציור קיר מהסרטים, דמויית אהובות של הילד, קישוט אבסטראקטי לגיל הרך וכל מה הילד שלכם ירצה! ציורי קיר ברמת דיוק וטכניקה מושלמת, צבעים באיכות גבוהה ביותר על בסיס מים שמותאמים לקירות. עבודה יעילה, נקיה ואיכותית שהופכת כל חדר לעולם קסום.

נושאים פופולרים לדוגמה:

 

גלריית ציורים לבתי ספר וגני ילדים t

לצייר יותר מ 20 שנה ניסיון בעיצוב קירות ועבודה עם ילדים במוסדות החינוך: בתי ספר עירוניים, גני ילדים עירוניים ופרטיים בכל רחבי הארץ. ציורי קיר פנימיים וחיצונים במגוון רחב של גדלים – מענקיים ביותר עד קטנים ביותר. נושאים לציור ללא הגבלה ולפי בחירתכם. לפרוייקטים גדולים האמן מכין סקיצות ידניות או קולאז׳ במחשב. זמני הביצוע הינם מהירים ויעילים.

נושאים פופולרים לדוגמה:

 

גלריית ציורים לבית t

ציורי קיר לסלון, חדר שינה, מטבח, מסדרון, חצר ועוד. הציורים מוסיפים אווירה ייחודית ומעוצבת לחלל המגורים שלכם. ציורי קיר לבית מביאים ייחודיות לעיצוב פנים, מגוון סיגנונות שונים ובאיכות גבוהה ביותר. הצייר גם נותן המלצות לבחירת הציור המתאים לביתכם לפי ניסיונו (יותר מ15 שנים בעיצוב פנים).

נושאים פופולרים לדוגמה:

 

גלריית ציורים לעסקים ומועצות t

אחד מתחומי העיסוק של הצייר הם ציורי קיר לבתי עסק גדולים וקטנים בכל רחבי הארץ. זה יכול להיות שלטים, ציורים על חלונות ראווה, ציורים על גדרות, או על קירות חיצוניים ופנימיים. בין הלקוחות: מועדונים, חנויות, אגודות, מספרות, אולמות אירועים, צימרים ועוד. אמן עובד כבר יותר מ15 שנים עם עיריות ומועצות. בין העבודות שלו ציורי קיר לבתי נוער, מועדונים, תפורות לתארטון, ארונות חשמל ועוד.

עבודות:

 

אומנות ציור קיר

ציור קיר זו היא שיטת עיצוב הבית של חלל פנימי וחיצוני אשר הייתה קיימת לכל אורך היסטוריית האדם ונחשבת לקלאסיקה. וכידוע, קלאסיקה הינה ניצחית. עוד בימי קדם חיפש האדם להנעים לעין את הסביבה בה הוא חי, ליצור במקום מגוריו אווירה של נוחות והרמוניה. היום, קיים ביקוש גובר בתחום עיצוב חדרי ילדים ועיצוב הבית. ציורי קיר, אשר מהווים מרכיב אינטגרלי בעיצוב כל בית מגורים ובית עסק, מעניקים לחלל סוג של בלעדיות ומראה שלם. אומנים המתמחים בציורי ניחנים ביכולת ליצור חללים בעלי מראות מיוחדים בחדרי ילדים ותינוקות, מסעדות, משרדים, בריכות שחייה, חנויות וכו’.

ציור קיר מקורי, פרי עבודתו של אומן מקצועי, מבטיחים לכם תוצר ייחודי אשר אין דומה לו או שווה לו מבחינת ערכו האומנותי.

ציורי קיר נעשים פופולריים יותר, בזכותם קיימת אפשר לפתח ולהגשים פנטזיות שאין להם גבולות. ציורי קיר זה אמנות ואמן מציע את כל האפשרויות היצירתיות!

אתם יכולים לשבת בניחותא לקרוא ספר, לאכול ארוחת חג, לראות טלוויזיה בסלון ביתכם – ובה בעת להנות מנוף של הרים, יער טרופי, נהר סוער או ים שקט. ילדיכם יכולים לשחק בחדרם מוקפים בגיבורי סרטים מצויירים האהובים ביותר, בין אם הם תושבי עולם תת-ימי ובין אם הם בעלי כנפיים. בתים מודרניים לא מעטים מתגאים בציורי קיר אשר נותנים דרור לדמיון. באמצעות ציור קיר איכותי אתם יכולים לצלול לכל תקופת זמן אשר נפשכם חפצה, אתם גם יכולים למצוא את עצמכם בחלל או באגדה האהובה עליכם. היכולת להפוך את העולם הנה בידכם!

צרו קשר ואני אסייע לכם להגשים את חלומותיכם הנכספים ביותר ואמלא את סביבתכם בצבע ושמחה!